
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | VISHAY |
| Kotelo | 0603 |
| Nimellisvirta | 4A |
| Nimellisjännite | 32V |
| Katkaisukyky | 50A |
| Sulakkeen ominaisuudet | erittäin nopea |
| Asennus | SMD |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |













