
LITTELFUSE
RASIA - TE5,TR5 - 6,3A - 250V - PANEELIASENNETTAVA - -40÷85°C
57000000001
Tuotekoodi: 57000000001
3,86 €(Sis.alv)
3,07 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta




| Valmistaja | ESKA |
| Nimellisvirta | 4A |
| Nimellisjännite | 250V AC |
| Tuotantosarja | 883.100 |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Sulakkeen koko | TE5 |
| Katkaisukyky | 100A |
| Sulakkeen ominaisuudet | aikaviivesulake |
| Sulakkeen laji | minisulake |






