
LITTELFUSE
TURVALISÄTARVIKKEET: ULOSVEDIN/TESTERI - VALKOINEN
00970019X
Tuotekoodi: 00970019X
25,12 €(Sis.alv)
20,02 €(alv 0%)
Tilattavissa 1 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | OPTIFUSE |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Tuotantosarja | UNIVAL |
| Sulakkeen koko | 19mm |
| Nimellisvirta | 3A |
| Nimellisjännite | 58V DC |
| Katkaisukyky | 1kA / 58V DC |
| Sulakkeen laji | autosulake |
| Sulakkeiden käyttö | autovarokkeet |
| Väri | violetti |





































































