- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja LITTELFUSE Nimellisvirta 0,375A Nimellisjännite 250V AC Liitoksen materiaali kupari Sulakkeen koko 3,94x7,11mm Resistanssi 391mohm I2t-energia 0,0444A2 s Laukaisuominaisuus 1In : min 4h... Lue lisää
9872,99 €(Sis.alv)
7866,93 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 0263.375WRT1L
- Paino: 1 g
- Nimellisvirta: 0,375A
- Resistanssi: 391mOhm
- Sulaketyyppi: sulatussulake
- Nimellisjännite: 250V AC
- Asennus: THT
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -55...125°C
- Valmistaja: LITTELFUSE
- Lähdöt: aksiaaliset
- Pakkauksen tyyppi: teippi
- Pakkauksen tyyppi: rulla
- Väri: vihreä
- Yhteensopivuus normin kanssa: CE
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL
- Yhteensopivuus normin kanssa: CSA
- Liitoksen materiaali: kupari
- Liitoksen pinnoitus: tinattu
- Tuotantosarja: 263
- Juotoslämpötila: 260°C
- Sulakkeen koko: 3,94x7,11mm
- Katkaisukyky: 50A
- Sulakkeen laji: aksiaalinen
- Pakkauskoko: 3000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
375MA - 250VAC - ERITTÄIN NOPEA - AKSIAALINEN 0263.375WRT1L
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LITTELFUSE |
| Nimellisvirta | 0,375A |
| Nimellisjännite | 250V AC |
| Liitoksen materiaali | kupari |
| Sulakkeen koko | 3,94x7,11mm |
| Resistanssi | 391mohm |
| I2t-energia | 0,0444A2s |
| Laukaisuominaisuus | 1In: min 4h |
| Laukaisuominaisuus | 2In: max 1s |
| Laukaisuominaisuus | 3In: max 100ms |
| Katkaisukyky | 50A |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 3000kpl |
| Tuotantosarja | 263 |
| Juotoslämpötila | 260°C |
| Sulakkeen laji | aksiaalinen |
| Lähdöt | aksiaaliset |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Yhteensopivuusnormi | CE |
| Yhteensopivuusnormi | CSA |
| Yhteensopivuusnormi | UL |
| Sulakkeen ominaisuudet | erittäin nopea |
| Liitoksen pinnoitus | tinattu |
| Asennus | PCB |
| Asennus | THT |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Väri | vihreä |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Jännitteen lasku | 195µV |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista