- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja LITTELFUSE Sulaketyyppi sulatussulake Nimellisvirta 2A Nimellisjännite 250V AC Sulakkeen ominaisuudet aikaviivesulake Sulakkeen laji lasisulake Sulakkeen koko 4,7x14,5mm Asennus THT... Lue lisää
206,30 €(Sis.alv)
164,38 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 2205002.HXP
- Paino: 5 g
- Nimellisvirta: 2A
- Resistanssi: 69,8mOhm
- Sulaketyyppi: sulatussulake
- Nimellisjännite: 250V AC
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -55...125°C
- Valmistaja: LITTELFUSE
- Lähdöt: aksiaaliset
- Pakkauksen tyyppi: irti
- Yhteensopivuus normin kanssa: UL
- Yhteensopivuus normin kanssa: CSA
- Liitoksen materiaali: kupari
- Liitoksen pinnoitus: tinattu
- Tuotantosarja: 2205
- Sulakkeen koko: 4,7x14,5mm
- Katkaisukyky: 35A
- Sulakkeen laji: lasisulake
- Pakkauskoko: 100 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
2A - 250VAC - HIDAS SULAKE - LASISULAKE 2205002.HXP
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | LITTELFUSE |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Nimellisvirta | 2A |
| Nimellisjännite | 250V AC |
| Sulakkeen ominaisuudet | aikaviivesulake |
| Sulakkeen laji | lasisulake |
| Sulakkeen koko | 4,7x14,5mm |
| Asennus | THT |
| Tuotantosarja | 2205 |
| Katkaisukyky | 35A |
| Laukaisuominaisuus | 1In: min 4h |
| Laukaisuominaisuus | 1,35In: max 1h |
| Laukaisuominaisuus | 2In: min 3s |
| Laukaisuominaisuus | 2In: max 20s |
| Liitoksen materiaali | kupari |
| I2t-energia | 40A2s |
| Resistanssi | 69,8mohm |
| Pakkaus | irti |
| Liitoksen pinnoitus | tinattu |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Lähdöt | aksiaaliset |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 100kpl |
| Yhteensopivuusnormi | CSA |
| Yhteensopivuusnormi | UL |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista