- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja SCHURTER Sulaketyyppi sulatussulake Nimellisvirta 2A Nimellisjännite 250V AC Nimellisjännite 250V DC Sulakkeen ominaisuudet aikaviivesulake Tuotantosarja FRT 250T Asennus THT Liitoksen... Lue lisää
3320,92 €(Sis.alv)
2646,15 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 7100.1118.96
- Paino: 0.5 g
- Nimellisvirta: 2A
- Sulaketyyppi: sulatussulake
- Nimellisjännite: 250V AC
- Nimellisjännite: 250V DC
- Asennus: THT
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: SCHURTER
- Liitoksen materiaali: kupari
- Liitoksen pinnoitus: tinattu
- Tuotantosarja: FRT 250T
- Sulakkeen koko: 11,5x5x8mm
- Katkaisukyky: 50A
- Sirontateho: 0,4W
- Pakkauskoko: 2000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
2A - 250VAC - 250VDC - HIDAS SULAKE - THT 7100.1118.96
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SCHURTER |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Nimellisvirta | 2A |
| Nimellisjännite | 250V AC |
| Nimellisjännite | 250V DC |
| Sulakkeen ominaisuudet | aikaviivesulake |
| Tuotantosarja | FRT 250T |
| Asennus | THT |
| Liitoksen pinnoitus | tinattu |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Sulakkeen koko | 11,5x5x8mm |
| Jännitteen lasku | 0,105V |
| Sirontateho | 0,4W |
| Liitoksen materiaali | kupari |
| Katkaisukyky | 50A |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista