
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tilattavissa 3 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | OPTIFUSE |
| Asennus | SMD |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Sulakkeen koko | 6,1x2,6x2,6mm |
| Nimellisvirta | 2A |
| Katkaisukyky | 100A / 125V AC |
| Katkaisukyky | 100A / 125V DC |
| Nimellisjännite | 125V AC |
| Nimellisjännite | 125V DC |
| Juotoslämpötila | 260°C |
| Liitoksen pinnoitus | hopeoitu |
| Sulakkeen laji | keraaminen |













