
LITTELFUSE
KOTELO - 19MM - 20A - JOHTOON - 32VDC - 32VAC
868-062-000
Tuotekoodi: 868-062-000
3,59 €(Sis.alv)
2,86 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | ESKA |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Nimellisvirta | 25A |
| Nimellisjännite | 80V DC |
| Sulakkeen koko | 19mm |
| Liitoksen materiaali | kupari |
| Liitoksen pinnoitus | tinattu |
| Katkaisukyky | 1kA |
| Sulakkeen laji | autosulake |
| Väri | valkoinen |





































































