2,5A - 63V - ERITTÄIN NOPEA - SMD - 1206 - SMD 1206 sulakkeet - supernopeat - BSMD1206-SS2.5 - 1
Valmistaja ESKA Sulaketyyppi sulatussulake Nimellisvirta 2,5A Nimellisjännite 63V Sulakkeen ominaisuudet erittäin nopea Asennus SMD Katkaisukyky 50A Kotelo - tuuma 1206 Kotelo - mm 3216 Jännitteen... Lue lisää
  • Tuotekoodi: BSMD1206-SS2.5
  • Nimellisvirta: 2,5A
  • Sulaketyyppi: sulatussulake
  • Nimellisjännite: 63V
  • Asennus: SMD
  • Valmistaja: ESKA
  • Katkaisukyky: 50A
  • Kotelo - mm: 3216
  • Kotelo - tuuma: 1206
  • Pakkauskoko: 5 kpl
pkt
ValmistajaESKA
Sulaketyyppisulatussulake
Nimellisvirta2,5A
Nimellisjännite63V
Sulakkeen ominaisuudeterittäin nopea
AsennusSMD
Katkaisukyky50A
Kotelo - tuuma1206
Kotelo - mm3216
Jännitteen lasku162mV
Tuotteen liitteet:
Yhdistä "2,5A - 63V - ERITTÄIN NOPEA - SMD - 1206" tuotteeseen lisävarusteita ja säästä