- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- SMD 0402 sulakkeet - supernopeat
- SMD 0603 sulakkeet - supernopeat
- SMD 0805 sulakkeet - supernopeat
- SMD 1206 sulakkeet - nopeat
- SMD 1206 sulakkeet - hitaat
- SMD 1206 sulakkeet - supernopeat
- SMD 2410 sulakkeet - nopeat
- SMD 2410 sulakkeet - hitaat
- SMD 2410 sulakkeet - supernopeat
- SMD MGA sulakkeet - supernopeat
- SMD OMF sulakkeet - nopeat
- SMD OMT sulakkeet - hitaat
- SMD UMF sulakkeet - nopeat
- SMD UMT sulakkeet - hitaat
- SMD UMZ sulakkeet - hitaat
- SMD 5x20mm sulakkeet - hitaat
- SMD sulakkeet 8x4,5x4,5mm hitaat
- SMD PICO sulakkeet - hitaat
- SMD PICO sulakkeet - supernopeat
- SMD sulakkeet pitimen kanssa - supernop.
- SMD sulakkeet pitimen kanssa - nopeat
- SMD sulakkeet pitimen kanssa - hitaat
- SMD sulakkeet - muut
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja BEL FUSE Sulaketyyppi sulatussulake Nimellisvirta 1A Nimellisjännite 72V DC Nimellisjännite 350V AC Sulakkeen ominaisuudet nopea Sulakkeen laji keraaminen Sulakkeen koko 6,1x2,54x2,54mm... Lue lisää
0,68 €(Sis.alv)
0,54 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 0679H1000-01
- Paino: 0.2 g
- Nimellisvirta: 1A
- Sulaketyyppi: sulatussulake
- Nimellisjännite: 72V DC
- Nimellisjännite: 350V AC
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -55...125°C
- Valmistaja: BEL FUSE
- Pakkauksen tyyppi: teippi
- Pakkauksen tyyppi: rulla
- Liitoksen pinnoitus: hopeoitu
- Juotoslämpötila: 260°C / 30 s
- Sulakkeen koko: 6,1x2,54x2,54mm
- Katkaisukyky: 50A / 350V AC
- Sulakkeen laji: keraaminen
- Kotelo - mm: 6125
- Kotelo - tuuma: 2410
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | BEL FUSE |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Nimellisvirta | 1A |
| Nimellisjännite | 72V DC |
| Nimellisjännite | 350V AC |
| Sulakkeen ominaisuudet | nopea |
| Sulakkeen laji | keraaminen |
| Sulakkeen koko | 6,1x2,54x2,54mm |
| Asennus | SMD |
| Katkaisukyky | 50A / 350V AC |
| Laukaisuominaisuus | 1In: min 4h |
| Laukaisuominaisuus | 2In: max 5s |
| Kotelo - tuuma | 2410 |
| Kotelo - mm | 6125 |
| Juotoslämpötila | 260°C / 30 s |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Liitoksen pinnoitus | hopeoitu |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista