- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SIBA Liitoksen pinnoitus nikkelöity Sulakkeen laji lasisulake Sulakkeen laji lieriömäinen Sulakkeen laji minisulake Liitoksen materiaali messinki Sulakkeiden käyttö... Lue lisää
1,42 €(Sis.alv)
1,14 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 179020.1
- Paino: 0.8 g
- Nimellisvirta: 1A
- Sulaketyyppi: sulatussulake
- Nimellisjännite: 250V AC
- Valmistaja: SIBA
- Liitoksen materiaali: messinki
- Liitoksen pinnoitus: nikkelöity
- Sulakkeen koko: 5x20mm
- Sulakkeiden käyttö: standardisovellukset
- Katkaisukyky: 35A
- Sirontateho: 0,5W
- Sulakkeen laji: lasisulake
- Sulakkeen laji: minisulake
- Sulakkeen laji: lieriömäinen
- Pakkauskoko: 4 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | SIBA |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Sulakkeen laji | lasisulake |
| Sulakkeen laji | lieriömäinen |
| Sulakkeen laji | minisulake |
| Liitoksen materiaali | messinki |
| Sulakkeiden käyttö | standardisovellukset |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| I2t-energia | 1,5A2s |
| Sulakkeen koko | 5x20mm |
| Nimellisvirta | 1A |
| Maks. jännitehäviö | 0,13V |
| Sirontateho | 0,5W |
| Laukaisuominaisuus | 1,5In: min 1h |
| Laukaisuominaisuus | 2,75In: min 50ms |
| Laukaisuominaisuus | 2,75In: max 2s |
| Laukaisuominaisuus | 4In: min 10ms |
| Laukaisuominaisuus | 4In: max 300ms |
| Laukaisuominaisuus | 10In: max 20ms |
| Katkaisukyky | 35A |
| Nimellisjännite | 250V AC |
| Sulakkeen ominaisuudet | nopea |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista