
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | LITTELFUSE |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Nimellisvirta | 1A |
| Nimellisjännite | 125V DC |
| Nimellisjännite | 0,25kV |
| Nimellisjännite | 250V AC |
| Sulakkeen ominaisuudet | nopea |
| Sulakkeen laji | keraaminen |
| Sulakkeen koko | 6,1x2,69x2,69mm |
| Asennus | SMD |
| Tuotantosarja | 476 |
| Katkaisukyky | 100A |
| Laukaisuominaisuus | 1In: min 4h |
| Laukaisuominaisuus | 1,25In: min 1h |
| Laukaisuominaisuus | 2In: max 120s |
| Laukaisuominaisuus | 10In: min 1ms |
| Laukaisuominaisuus | 10In: max 10ms |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Kauppanimi | NANO2® |
| Kotelo - tuuma | 2410 |
| Kotelo - mm | 6125 |
| Juotoslämpötila | 260°C |













