- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja EATON/BUSSMANN Sulaketyyppi sulatussulake Nimellisvirta 18A Nimellisjännite 500V AC Sulakkeen ominaisuudet nopea Sulakkeen laji keraaminen Sulakkeen laji lieriömäinen Sulakkeen laji... Lue lisää
761,35 €(Sis.alv)
606,65 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BK-AHC-V-18-R
- Paino: 0.23 kg
- Nimellisvirta: 18A
- Resistanssi: 5mohm
- Sulaketyyppi: sulatussulake
- Nimellisjännite: 500V AC
- Valmistaja: EATON/Bussmann
- Pakkauksen tyyppi: pahvi-
- Liitoksen materiaali: messinki
- Liitoksen pinnoitus: nikkelöity
- Tuotantosarja: AHC
- Sulakkeen koko: 6,3x32mm
- Katkaisukyky: 20kA / 500V AC
- Sulakkeen laji: keraaminen
- Sulakkeen laji: minisulake
- Sulakkeen laji: lieriömäinen
- Pakkauskoko: 100 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
18A - 500VAC - NOPEA - 6,3X32MM - AHC - MESSINKI BK-AHC-V-18-R
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | EATON/BUSSMANN |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Nimellisvirta | 18A |
| Nimellisjännite | 500V AC |
| Sulakkeen ominaisuudet | nopea |
| Sulakkeen laji | keraaminen |
| Sulakkeen laji | lieriömäinen |
| Sulakkeen laji | minisulake |
| Sulakkeen koko | 6,3x32mm |
| Tuotantosarja | AHC |
| Katkaisukyky | 20kA / 500V AC |
| Laukaisuominaisuus | 1In: min 4h |
| Laukaisuominaisuus | 2,5In: max 120s |
| Liitoksen materiaali | messinki |
| Resistanssi | 5mohm |
| Pakkaus | pahvi- |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Jännitteen lasku | 0,145V |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista