- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SCHURTER Sulaketyyppi sulatussulake Nimellisvirta 16A Nimellisjännite 400V AC Nimellisjännite 400V DC Sulakkeen ominaisuudet aikaviivesulake Sulakkeen laji keraaminen Sulakkeen laji... Lue lisää
1,55 €(Sis.alv)
1,23 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 8020.5023
- Paino: 2.8 g
- Nimellisvirta: 16A
- Sulaketyyppi: sulatussulake
- Nimellisjännite: 400V AC
- Nimellisjännite: 400V DC
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: SCHURTER
- Pakkauksen tyyppi: rasia
- Liitoksen materiaali: kupari
- Liitoksen pinnoitus: nikkelöity
- Tuotantosarja: SHT
- Sulakkeiden käyttö: DC-laitteet
- Sulakkeiden käyttö: 3-vaiheiset laitteet
- Sulakkeiden käyttö: aurinkokennotekniikka
- Katkaisukyky: 1kA / 250V AC
- Katkaisukyky: 10kA / 125V AC
- Katkaisukyky: 20kA / 63V DC
- Katkaisukyky: 1kA / 400V DC
- Katkaisukyky: 1,5kA / 400V AC
- Sirontateho: 5,7W
- Sulakkeen laji: keraaminen
- Sulakkeen laji: minisulake
- Sulakkeen laji: lieriömäinen
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SCHURTER |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Nimellisvirta | 16A |
| Nimellisjännite | 400V AC |
| Nimellisjännite | 400V DC |
| Sulakkeen ominaisuudet | aikaviivesulake |
| Sulakkeen laji | keraaminen |
| Sulakkeen laji | lieriömäinen |
| Sulakkeen laji | minisulake |
| Tuotantosarja | SHT |
| Katkaisukyky | 1kA / 250V AC |
| Katkaisukyky | 1kA / 400V DC |
| Katkaisukyky | 1,5kA / 400V AC |
| Katkaisukyky | 10kA / 125V AC |
| Katkaisukyky | 20kA / 63V DC |
| Liitoksen materiaali | kupari |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Sirontateho | 5,7W |
| I2t-energia | 1400A2s |
| Pakkaus | rasia |
| Sulakkeiden käyttö | 3-vaiheiset laitteet |
| Sulakkeiden käyttö | aurinkokennotekniikka |
| Sulakkeiden käyttö | DC-laitteet |
| Maks. jännitehäviö | 0,13V |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista