
MTA
SULAKKEEN KOTELO - 11,1MM - PAINETTAVA - NAVAT: 9 - POLYAMIDI 66
0101375
Tuotekoodi: 0101375
29,18 €(Sis.alv)
23,25 €(alv 0%)
Tilattavissa 5 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | OPTIFUSE |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Nimellisvirta | 15A |
| Nimellisjännite | 32V DC |
| Sulakkeen laji | autosulake |
| Sulakkeen koko | 11mm |
| Tuotantosarja | Mini |
| Kauppanimi | MINI |
| Sulakkeiden käyttö | autovarokkeet |
| Väri | sininen |
| Katkaisukyky | 1kA / 32V DC |
