- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja BEL Sulaketyyppi sulatussulake Nimellisvirta 0,125A Nimellisjännite 250V DC Sulakkeen ominaisuudet nopea Sulakkeen koko 3x8,7mm Katkaisukyky 4kA Toimintalämpötila -55...125°C... Lue lisää
5845,21 €(Sis.alv)
4657,53 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 0AMA0125TD-BEL-0
- Paino: 0.6 g
- Nimellisvirta: 0,125A
- Resistanssi: 2,2Ohm
- Sulaketyyppi: sulatussulake
- Nimellisjännite: 250V DC
- Asennus: kiinnityssiteet
- Toimintalämpötila: -55...125°C
- Valmistaja: BEL
- Lähdöt: aksiaaliset
- Yhteensopivuus normin kanssa: cURus
- Sulakkeen koko: 3x8,7mm
- Katkaisukyky: 4kA
- Pakkauskoko: 500 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
125MA - 250VDC - NOPEA - 3X8,7MM - AKSIAALISET 0AMA-0125-TD
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BEL |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Nimellisvirta | 0,125A |
| Nimellisjännite | 250V DC |
| Sulakkeen ominaisuudet | nopea |
| Sulakkeen koko | 3x8,7mm |
| Katkaisukyky | 4kA |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Resistanssi | 2,2ohm |
| Lähdöt | aksiaaliset |
| Yhteensopivuusnormi | cURus |
| Asennus | kiinnityssiteet |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista