
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SCHURTER |
| Liitoksen pinnoitus | kullattu |
| Sulakkeen laji | keraaminen |
| Sulakkeen laji | lieriömäinen |
| Liitoksen materiaali | kupari |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Asennus | SMD |
| Tuotantosarja | SMD-SPT |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Sulakkeen koko | 5x20mm |
| Maks. jännitehäviö | 0,1V |
| Sirontateho | 4W |
| Nimellisvirta | 12,5A |
| I2t-energia | 563A2s |
| Nimellisjännite | 125V DC |
| Nimellisjännite | 250V AC |
| Juotoslämpötila | 245°C / 3 s |
| Sulakkeen ominaisuudet | aikaviivesulake |
| Katkaisukyky | 500A |












































































