- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- SMD 0402 sulakkeet - supernopeat
- SMD 0603 sulakkeet - supernopeat
- SMD 0805 sulakkeet - supernopeat
- SMD 1206 sulakkeet - nopeat
- SMD 1206 sulakkeet - hitaat
- SMD 1206 sulakkeet - supernopeat
- SMD 2410 sulakkeet - nopeat
- SMD 2410 sulakkeet - hitaat
- SMD 2410 sulakkeet - supernopeat
- SMD MGA sulakkeet - supernopeat
- SMD OMF sulakkeet - nopeat
- SMD OMT sulakkeet - hitaat
- SMD UMF sulakkeet - nopeat
- SMD UMT sulakkeet - hitaat
- SMD UMZ sulakkeet - hitaat
- SMD 5x20mm sulakkeet - hitaat
- SMD sulakkeet 8x4,5x4,5mm hitaat
- SMD PICO sulakkeet - hitaat
- SMD PICO sulakkeet - supernopeat
- SMD sulakkeet pitimen kanssa - supernop.
- SMD sulakkeet pitimen kanssa - nopeat
- SMD sulakkeet pitimen kanssa - hitaat
- SMD sulakkeet - muut
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
Uusi

Valmistaja BEL FUSE Sulaketyyppi sulatussulake Nimellisvirta 10A Nimellisjännite 72V DC Nimellisjännite 250V AC Sulakkeen ominaisuudet keskinopea Sulakkeen laji keraaminen Sulakkeen koko... Lue lisää
2126,87 €(Sis.alv)
1694,72 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 0678L9100-02
- Paino: 5 g
- Nimellisvirta: 10A
- Resistanssi: 5,6MOhm
- Sulaketyyppi: sulatussulake
- Nimellisjännite: 250V AC
- Nimellisjännite: 72V DC
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -55...125°C
- Valmistaja: BEL FUSE
- Lähdöt: juottoon
- Yhteensopivuus normin kanssa: AEC-Q200
- Yhteensopivuus normin kanssa: cURus
- Liitoksen pinnoitus: hopeoitu
- Tuotantosarja: 0678L
- Sulakkeen koko: 9,8x3,05x3,05mm
- Sulakkeiden käyttö: autovarokkeet
- Katkaisukyky: 130A
- Sulakkeen laji: keraaminen
- Kotelo - tuuma: 3912
- Pakkauskoko: 2000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
10A - 250VAC - 72VDC - KESKINOPEA - KERAAMINEN 0678L9100-02
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BEL FUSE |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Nimellisvirta | 10A |
| Nimellisjännite | 72V DC |
| Nimellisjännite | 250V AC |
| Sulakkeen ominaisuudet | keskinopea |
| Sulakkeen laji | keraaminen |
| Sulakkeen koko | 9,8x3,05x3,05mm |
| Asennus | SMD |
| Katkaisukyky | 130A |
| Liitoksen pinnoitus | hopeoitu |
| Kotelo - tuuma | 3912 |
| Tuotantosarja | 0678L |
| Lähdöt | juottoon |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Resistanssi | 5,6mohm |
| Sulakkeiden käyttö | autovarokkeet |
| Yhteensopivuusnormi | AEC-Q200 |
| Yhteensopivuusnormi | cURus |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista