- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- SMD 0402 sulakkeet - supernopeat
- SMD 0603 sulakkeet - supernopeat
- SMD 0805 sulakkeet - supernopeat
- SMD 1206 sulakkeet - nopeat
- SMD 1206 sulakkeet - hitaat
- SMD 1206 sulakkeet - supernopeat
- SMD 2410 sulakkeet - nopeat
- SMD 2410 sulakkeet - hitaat
- SMD 2410 sulakkeet - supernopeat
- SMD MGA sulakkeet - supernopeat
- SMD OMF sulakkeet - nopeat
- SMD OMT sulakkeet - hitaat
- SMD UMF sulakkeet - nopeat
- SMD UMT sulakkeet - hitaat
- SMD UMZ sulakkeet - hitaat
- SMD 5x20mm sulakkeet - hitaat
- SMD sulakkeet 8x4,5x4,5mm hitaat
- SMD PICO sulakkeet - hitaat
- SMD PICO sulakkeet - supernopeat
- SMD sulakkeet pitimen kanssa - supernop.
- SMD sulakkeet pitimen kanssa - nopeat
- SMD sulakkeet pitimen kanssa - hitaat
- SMD sulakkeet - muut
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja BEL Sulaketyyppi sulatussulake Nimellisvirta 10A Nimellisjännite 0,125kV Sulakkeen ominaisuudet nopea Sulakkeen laji keraaminen Sulakkeen koko 6,1x2,54x2,79mm Asennus SMD Kotelo - tuuma... Lue lisää
2799,80 €(Sis.alv)
2230,92 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 0679L910005-BEL-0
- Paino: 0.2 g
- Nimellisvirta: 10A
- Resistanssi: 6,6mOhm
- Sulaketyyppi: sulatussulake
- Nimellisjännite: 0,125kV
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -55...125°C
- Valmistaja: BEL
- Lähdöt: juottopisteet
- Yhteensopivuus normin kanssa: AEC-Q200
- Tuotantosarja: 0679L
- Sulakkeen koko: 6,1x2,54x2,79mm
- Sirontateho: 1,5W
- Sulakkeen laji: keraaminen
- Kotelo - mm: 6125
- Kotelo - tuuma: 2410
- Pakkauskoko: 5000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
10A - 125V - NOPEA - KERAAMINEN - SMD - 0679L 0679L9100-05
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BEL |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Nimellisvirta | 10A |
| Nimellisjännite | 0,125kV |
| Sulakkeen ominaisuudet | nopea |
| Sulakkeen laji | keraaminen |
| Sulakkeen koko | 6,1x2,54x2,79mm |
| Asennus | SMD |
| Kotelo - tuuma | 2410 |
| Kotelo - mm | 6125 |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Lähdöt | juottopisteet |
| Resistanssi | 6,6mohm |
| Sirontateho | 1,5W |
| Yhteensopivuusnormi | AEC-Q200 |
| Tuotantosarja | 0679L |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista