
LITTELFUSE
RASIA - TE5,TR5 - 6,3A - 250V - PANEELIASENNETTAVA - -40÷85°C
57000000001
Tuotekoodi: 57000000001
3,54 €(Sis.alv)
2,82 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | LITTELFUSE |
| Liitoksen pinnoitus | tinattu |
| Liitoksen materiaali | kupari |
| Sulakkeen laji | minisulake |
| Asennus | THT |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Sulakkeen koko | TR5 |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| I2t-energia | 0,0013A2s |
| Ulostulon halkaisija | 0,6mm |
| Ulostulojen pituus | 4,3mm |
| Rasteri | 5,08mm |
| Nimellisvirta | 0,1A |
| Maks. jännitehäviö | 1,1V |
| Sirontateho | 110mW |
| Nimellisjännite | 250V AC |
| Katkaisukyky | 50A |
| Juotoslämpötila | 260°C / 3 s |
| Tuotantosarja | 373 |
| Sulakkeen ominaisuudet | nopea |
| Sulakkeiden käyttö | akkulaturit |
| Sulakkeiden käyttö | standardisovellukset |
| Sulakkeiden käyttö | virtalähteet |
| Pakkaus | irti |







