- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja LITTELFUSE Sulakkeen ominaisuudet erittäin nopea Materiaali muovi Sulaketyyppi sulatussulake Sulakkeen koko TR3 Nimellisvirta 0,1A Ulostulojen pituus 4,32mm Lukumäärä sarjassa/pakkaus... Lue lisää
16,77 €(Sis.alv)
13,37 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 0273.100H
- Paino: 0.3 g
- Nimellisvirta: 0,1A
- Materiaali: muovi
- Sulaketyyppi: sulatussulake
- Nimellisjännite: 125V AC
- Nimellisjännite: 125V DC
- Valmistaja: LITTELFUSE
- Sulakkeen koko: TR3
- Katkaisukyky: 10kA
- Sulakkeen laji: minisulake
- Tilattavissa 8 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | LITTELFUSE |
| Sulakkeen ominaisuudet | erittäin nopea |
| Materiaali | muovi |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Sulakkeen koko | TR3 |
| Nimellisvirta | 0,1A |
| Ulostulojen pituus | 4,32mm |
| Lukumäärä sarjassa/pakkaus | 100kpl |
| Nimellisjännite | 125V AC |
| Nimellisjännite | 125V DC |
| Katkaisukyky | 10kA |
| Sulakkeen laji | minisulake |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €