0298100.ZXEH-UL
100A - 32VDC - HIDAS SULAKE - AUTOSULAKE - Autosulakkeet - 0298100.ZXEH-UL - 1
Valmistaja LITTELFUSE Sulaketyyppi sulatussulake Nimellisvirta 100A Nimellisjännite 32V DC Sulakkeen ominaisuudet aikaviivesulake Sulakkeen laji autosulake Sulakkeen koko 29,2x19,1x9,9mm... Lue lisää
  • Tuotekoodi: 0298100.ZXEH-UL
  • Paino: 5 g
  • Nimellisvirta: 100A
  • Resistanssi: 0,56Ohm
  • Sulaketyyppi: sulatussulake
  • Nimellisjännite: 32V DC
  • Asennus: ruuvattu
  • Toimintalämpötila: -40...125°C
  • Valmistaja: LITTELFUSE
  • Väri: keltainen
  • Tuotantosarja: MEGA
  • Sulakkeen koko: 29,2x19,1x9,9mm
  • Katkaisukyky: 2kA / 32V DC
  • Sulakkeen laji: autosulake
  • Pakkauskoko: 500 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaLITTELFUSE
Sulaketyyppisulatussulake
Nimellisvirta100A
Nimellisjännite32V DC
Sulakkeen ominaisuudetaikaviivesulake
Sulakkeen lajiautosulake
Sulakkeen koko29,2x19,1x9,9mm
Tuotantosarjamega
Katkaisukyky2kA / 32V DC
Toimintalämpötila-40...125°C
Asennusruuvattu
Värikeltainen
Resistanssi0,56ohm