- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
Uusi

Valmistaja BEL FUSE Sulaketyyppi sulatussulake Nimellisvirta 1,6A Nimellisjännite 72V DC Nimellisjännite 350V AC Sulakkeen ominaisuudet aikaviivesulake Sulakkeen koko 4x8,35x7,8mm Asennus PCB... Lue lisää
434,71 €(Sis.alv)
346,38 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 0697W1600-05
- Paino: 5 g
- Nimellisvirta: 1,6A
- Sulaketyyppi: sulatussulake
- Nimellisjännite: 72V DC
- Nimellisjännite: 350V AC
- Asennus: THT
- Asennus: PCB
- Toimintalämpötila: -55...125°C
- Valmistaja: BEL FUSE
- Lähdöt: radiaali-
- Yhteensopivuus normin kanssa: VDE
- Yhteensopivuus normin kanssa: AEC-Q200
- Yhteensopivuus normin kanssa: cURus
- Liitoksen pinnoitus: tinattu
- Tuotantosarja: 0697W
- Sulakkeen koko: 4x8,35x7,8mm
- Katkaisukyky: 50A
- Pakkauskoko: 1000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
1,6A - 350VAC - 72VDC - HIDAS SULAKE - 0697W 0697W1600-05
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BEL FUSE |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Nimellisvirta | 1,6A |
| Nimellisjännite | 72V DC |
| Nimellisjännite | 350V AC |
| Sulakkeen ominaisuudet | aikaviivesulake |
| Sulakkeen koko | 4x8,35x7,8mm |
| Asennus | PCB |
| Asennus | THT |
| Tuotantosarja | 0697W |
| Katkaisukyky | 50A |
| Liitoksen pinnoitus | tinattu |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Lähdöt | radiaali- |
| Yhteensopivuusnormi | AEC-Q200 |
| Yhteensopivuusnormi | cURus |
| Yhteensopivuusnormi | VDE |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista