
LITTELFUSE
RASIA - TE5,TR5 - 6,3A - 250V - PANEELIASENNETTAVA - -40÷85°C
57000000001
Tuotekoodi: 57000000001
3,54 €(Sis.alv)
2,82 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | OPTIFUSE |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Nimellisvirta | 1,6A |
| Nimellisjännite | 250V AC |
| Sulakkeen laji | minisulake |
| Sulakkeen koko | TR5 |
| Asennus | THT |
| Tuotantosarja | FMR |
| Katkaisukyky | 50A / 250V AC |
| Laukaisuominaisuus | 2In: max 10s |
| Liitoksen materiaali | kupariseos |
| Rasteri | 5,08mm |
| I2t-energia | 0,38A2s |
| Ulostulon halkaisija | 0,5mm |
| Liitoksen pinnoitus | tinattu |
| Lähdöt | johdot, x2 |
| Pakkaus | irti |
| Pakkaus | laukku |







