- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
Uusi

Valmistaja BEL FUSE Sulaketyyppi sulatussulake Nimellisvirta 1,6A Nimellisjännite 150V DC Nimellisjännite 250V AC Sulakkeen ominaisuudet nopea Sulakkeen koko 6x32mm Tuotantosarja 0603c Katkaisukyky... Lue lisää
2220,20 €(Sis.alv)
1769,08 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 0603C1600-33
- Paino: 5 g
- Nimellisvirta: 1,6A
- Resistanssi: 0,241Ohm
- Sulaketyyppi: sulatussulake
- Nimellisjännite: 250V AC
- Nimellisjännite: 150V DC
- Asennus: kiinnityssiteet
- Toimintalämpötila: -55...125°C
- Valmistaja: BEL FUSE
- Yhteensopivuus normin kanssa: CE
- Yhteensopivuus normin kanssa: cURus
- Liitoksen pinnoitus: nikkelöity
- Tuotantosarja: 0603c
- Sulakkeen koko: 6x32mm
- Katkaisukyky: 1kA
- Katkaisukyky: 1,5kA
- Sulakkeen laji: keraaminen
- Sulakkeen laji: lasisulake
- Pakkauskoko: 2000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
1,6A - 250VAC - 150VDC - NOPEA - 6X32MM - 0603C 0603C1600-33
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BEL FUSE |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Nimellisvirta | 1,6A |
| Nimellisjännite | 150V DC |
| Nimellisjännite | 250V AC |
| Sulakkeen ominaisuudet | nopea |
| Sulakkeen koko | 6x32mm |
| Tuotantosarja | 0603c |
| Katkaisukyky | 1kA |
| Katkaisukyky | 1,5kA |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Asennus | kiinnityssiteet |
| Resistanssi | 0,241ohm |
| Sulakkeen laji | keraaminen |
| Sulakkeen laji | lasisulake |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Yhteensopivuusnormi | CE |
| Yhteensopivuusnormi | cURus |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista