- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- SMD 0402 sulakkeet - supernopeat
- SMD 0603 sulakkeet - supernopeat
- SMD 0805 sulakkeet - supernopeat
- SMD 1206 sulakkeet - nopeat
- SMD 1206 sulakkeet - hitaat
- SMD 1206 sulakkeet - supernopeat
- SMD 2410 sulakkeet - nopeat
- SMD 2410 sulakkeet - hitaat
- SMD 2410 sulakkeet - supernopeat
- SMD MGA sulakkeet - supernopeat
- SMD OMF sulakkeet - nopeat
- SMD OMT sulakkeet - hitaat
- SMD UMF sulakkeet - nopeat
- SMD UMT sulakkeet - hitaat
- SMD UMZ sulakkeet - hitaat
- SMD 5x20mm sulakkeet - hitaat
- SMD sulakkeet 8x4,5x4,5mm hitaat
- SMD PICO sulakkeet - hitaat
- SMD PICO sulakkeet - supernopeat
- SMD sulakkeet pitimen kanssa - supernop.
- SMD sulakkeet pitimen kanssa - nopeat
- SMD sulakkeet pitimen kanssa - hitaat
- SMD sulakkeet - muut
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
Uusi

Valmistaja BEL FUSE Sulaketyyppi sulatussulake Nimellisvirta 1,5A Nimellisjännite 63V DC Nimellisjännite 125V AC Sulakkeen ominaisuudet nopea Sulakkeen laji keraaminen Asennus SMD Tuotantosarja C1Q... Lue lisää
1756,02 €(Sis.alv)
1399,22 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 0685-1500-01
- Paino: 5 g
- Nimellisvirta: 1,5A
- Resistanssi: 75mohm
- Sulaketyyppi: sulatussulake
- Nimellisjännite: 125V AC
- Nimellisjännite: 63V DC
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -55...125°C
- Valmistaja: BEL FUSE
- Lähdöt: juottoon
- Liitoksen pinnoitus: nikkelöity
- Liitoksen pinnoitus: tinattu
- Tuotantosarja: C1Q
- Katkaisukyky: 50A
- Sulakkeen laji: keraaminen
- Kotelo - mm: 3216
- Kotelo - tuuma: 1206
- Pakkauskoko: 5000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
1,5A - 125VAC - 63VDC - NOPEA - KERAAMINEN - SMD 0685-1500-01
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | BEL FUSE |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Nimellisvirta | 1,5A |
| Nimellisjännite | 63V DC |
| Nimellisjännite | 125V AC |
| Sulakkeen ominaisuudet | nopea |
| Sulakkeen laji | keraaminen |
| Asennus | SMD |
| Tuotantosarja | C1Q |
| Kotelo - tuuma | 1206 |
| Kotelo - mm | 3216 |
| Resistanssi | 75mohm |
| Toimintalämpötila | -55...125°C |
| Katkaisukyky | 50A |
| Liitoksen pinnoitus | nikkelöity |
| Liitoksen pinnoitus | tinattu |
| Lähdöt | juottoon |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista