
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tilattavissa 3 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | ESKA |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Nimellisvirta | 1,25A |
| Nimellisjännite | 32V |
| Sulakkeen ominaisuudet | erittäin nopea |
| Asennus | SMD |
| Katkaisukyky | 50A |
| Kotelo - tuuma | 0603 |
| Kotelo - mm | 1608 |
| Jännitteen lasku | 182mV |













