- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Automaattisulakkeet
- Autosulakkeet
- Auto hi-fi sulakkeet
- Lämpösulakkeet
- Piirilevysulakkeet
- PTC ylivirtasuojat
- Sulakepitimet
- Sulakevastukset
- Lasiputkisulakkeet
- Sulakesarjat
- Termostaatit
- 5x15mm sulakkeet
- 5x20mm sulakkeet
- 5x25mm sulakkeet
- 6,3x32mm sulakkeet
- Aksiaaliset sulakkeet
- Teollisuussulakkeet
- TR5 sulakkeet
- TE5 sulakkeet
- SMD sulakkeet
- Muut sulakkeet
- PTC termistorit
- PTC sulakkeet
- Johdonsuojakatkaisijat
- Vikavirtasuojakytkimet
- Maavuotoreleet
- Suurjännitetuotteet
- Erottimet
- Sulakeasennustarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja SCHURTER Sulaketyyppi sulatussulake Nimellisvirta 0,2A Nimellisjännite 250V AC Sulakkeen ominaisuudet nopea Sulakkeen laji minisulake Sulakkeen koko TR5 Tuotantosarja MSF 250 Katkaisukyky... Lue lisää
3,96 €(Sis.alv)
3,15 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 0034.6037
- Paino: 5 g
- Nimellisvirta: 0,2A
- Sulaketyyppi: sulatussulake
- Nimellisjännite: 250V AC
- Valmistaja: SCHURTER
- Tuotantosarja: MSF 250
- Sulakkeen koko: TR5
- Katkaisukyky: 35A
- Sulakkeen laji: minisulake
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
0,2A - 250VAC - NOPEA - TR5 - MSF 250 0034.6037
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | SCHURTER |
| Sulaketyyppi | sulatussulake |
| Nimellisvirta | 0,2A |
| Nimellisjännite | 250V AC |
| Sulakkeen ominaisuudet | nopea |
| Sulakkeen laji | minisulake |
| Sulakkeen koko | TR5 |
| Tuotantosarja | MSF 250 |
| Katkaisukyky | 35A |
| Laukaisuominaisuus | 1,5In: min 1h |
| Laukaisuominaisuus | 2,1In: max 30min |
| Laukaisuominaisuus | 2,75In: min 10ms |
| Laukaisuominaisuus | 2,75In: max 3s |
| Laukaisuominaisuus | 4In: min 3ms |
| Laukaisuominaisuus | 4In: max 300ms |
| Laukaisuominaisuus | 10In: max 20ms |
| Maks. jännitehäviö | 480mV |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista