- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja GW INSTEK Laboratoriovirtalähteen tyyppi laboratorio- Virtalähde laji linja- Virtalähde laji yksikanavainen Näytön tyyppi LED Kanavien luku 1 Lähtöjännite 0...60V DC Lähtövirta... Lue lisää
746,18 €(Sis.alv)
594,57 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: GPR-6030D
- Paino: 11.5 kg
- Teho: 0,18kW
- Valmistaja: GW INSTEK
- Standardivarustus: käyttöohjeet
- Standardivarustus: virtajohto
- Standardivarustus: GTL-104 mittauskaapelit
- Tuotantosarja: GPR-M
- Virtalähteen jännite: 100...240V AC
- Sovelletun näytön laji: LED
- Koot: 255x145x335mm
- Lähtöjännite: 0...60V DC
- Lähtövirta: 0...3A
- Virtalähde laji: yksikanavainen
- Virtalähde laji: linja-
- Kanavien luku: 1
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
YKSIKANAVAINEN LABORATORIOVIRTALÄHDE,LINJA-0÷60VDC - 0÷3A GPR-6030D
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GW INSTEK |
| Laboratoriovirtalähteen tyyppi | laboratorio- |
| Virtalähde laji | linja- |
| Virtalähde laji | yksikanavainen |
| Näytön tyyppi | LED |
| Kanavien luku | 1 |
| Lähtöjännite | 0...60V DC |
| Lähtövirta | 0...3A |
| Koot | 255x145x335mm |
| Virtalähteen jännite | 100...240V AC |
| Näyttöparametrit | 3,5 numeroa |
| Teho | 0,18kW |
| Tuotantosarja | GPR-M |
| Standardivarustus | GTL-104 mittauskaapelit |
| Standardivarustus | käyttöohjeet |
| Standardivarustus | virtajohto |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista