
MUELLER ELECTRIC
MITTAUSJOHTO - 15A - BANAANIPISTOKE 4MM,MOLEMMIN PUOLIN - MUSTA
BU-PB18-0
Tuotekoodi: BU-PB18-0
15,87 €(Sis.alv)
12,64 €(alv 0%)
Tilattavissa 2 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl




| Valmistaja | AXIOMET |
| Liittimet maalle | Euroopassa |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Koot | 270x190x130mm |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | älykkäät jäähdytyksellä ohjatut |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | samanaikainen jännitteen ja virran näyttö |
| Mittauslaitteiden ominaisuudet | sujuva jännitteen ja virran säätö |
| Standardivarustus | mittausjohdot |
| Standardivarustus | virtajohto |
| Lähtövirta | 0...1A |
| Lähtöjännite | 0...120V DC |
| Jännitteen (säädetyn) sykintä ja melu | ?0,5mVrms |
| Jännitteen vakavointi | ?0,01%+ 3mV |
| Virran vakavointi | ?0,02%+ 6mA |
| Kanavien luku | 1 |
| Virtalähde laji | yksikanavainen |
| Laboratoriovirtalähteen tyyppi | laboratorio- |



























































