

AAEON
LAAJENNUSMODUULI - UP SQUAPUNAINEN - BLUETOOTH,PCIE,WIFI - MINIPCIE
RE-WFKIT-9260NVP
Tuotekoodi: RE-WFKIT-9260NVP
66,63 €(Sis.alv)
53,09 €(alv 0%)
Tilattavissa 3 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl




| Valmistaja | AAEON |
| Minitietokoneen tyyppi | yhden piirilevyn tietokone |
| Arkkitehtuurin laji | x86-64 |
| Muisti | 8GB RAM |
| Muisti | 64GB FLASH |
| Prosessori | Intel® Pentium® N4200 |
| Kellotaajuus | 2,5GHz |
| Liitäntä | eDP |
| Liitäntä | Ethernet x2 |
| Liitäntä | GPIO |
| Liitäntä | MIPI-CSI2 |
| Liitäntä | USB 2.0 |
| Liitäntä | USB 3.0 |
| Videokoodaus | H.264 BP/MP/HP |
| Videokoodaus | HEVC4 |
| Videokoodaus | VP8 |
| Liittimen laji | 40pin |
| Liittimen laji | DP 1.2 |
| Liittimen laji | HDMI 1.4 |
| Liittimen laji | mPCIE-e |
| Liittimen laji | RJ45 magneettsella suojauksella x2 |
| Liittimen laji | SATA |
| Liittimen laji | USB A x3 |
| Liittimen laji | USB B micro |
| Virtalähteen jännite | 5V DC |
| Tuotantosarja | UP Squared |
| Koot | 85,6x90mm |
| Setin sisältö | yhden piirilevyn tietokone |
| Muistin laji | DDR4 |
| Käyttöjärjestelmä | ei ole |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Android |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Linux |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Windows® 10 |
| Grafiikkajärjestelmä | Intel® Gen 9 HD |
| Ytimien lukumäärä | 4 |
| Perhe | Apollo Lake |
| Paristo/ akku | paristo Li-Mn CR2032 3V x1 |
| Yhdessä toimivat mikropiirit | OPT-UP-DST10-001 |
| Yhdessä toimivat mikropiirit | OPT-UP-DST07-001 |
| Osan tila | Ei suositella uusille projekteille |






