
AAEON
JÄÄHDYTYSMODUULI - UP BOARD - JÄÄHDYTYSELEMENTTI,TUULETIN
EP-FNUPACTCLRDC
Tuotekoodi: EP-FNUPACTCLRDC
31,56 €(Sis.alv)
25,15 €(alv 0%)
Tilattavissa 7 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



| Valmistaja | AAEON |
| Tuotantosarja | UP Core |
| Siirtoprotokolla | IEEE 802.11b/g/n |
| Prosessori | Intel® Atom™ x5 Z8350 |
| Grafiikkajärjestelmä | Intel® HD400 |
| Paristo/ akku | paristo Li-Mn CR2032 3V x1 |
| Arkkitehtuurin laji | x86-64 |
| Minitietokoneen tyyppi | yhden piirilevyn tietokone |
| Koot | 56,5x66mm |
| Virtalähteen jännite | 5V DC |
| Ytimien lukumäärä | 4 |
| Muisti | 1GB RAM |
| Muisti | 16GB FLASH |
| Kellotaajuus | 1,92GHz |
| Bluetoothin versio | 4.0 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Android |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | ubilinux |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Ubuntu |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Windows® 10 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Yocto Linux |
| Perhe | Cherry Trail |
| Setin sisältö | yhden piirilevyn tietokone |
| Muistin laji | DDR3L |
| Liittimen laji | DSI/eDP |
| Liittimen laji | HDMI |
| Liittimen laji | MIPI-CSI |
| Liittimen laji | syöttö- |
| Liittimen laji | USB A 3.0 |
| Liitäntä | eDP |
| Liitäntä | I2S |
| Liitäntä | MIPI-CSI2 |
| Liitäntä | MIPI-CSI4 |
| Liitäntä | USB 2.0 |
| Liitäntä | USB 3.0 |
| Liitäntä | WiFi |
| Käyttöjärjestelmä | ei ole |
| Osan tila | Ei suositella uusille projekteille |
| Yhteensopivat tuotteet | OPT-UP-DST10-001 |
| Yhteensopivat tuotteet | OPT-UP-DST07-001 |




