

Powertip
TFT NÄYTTÖ - 7" - 800X480 - VALAISTUS: LED - KOOT: 164,9X100X18,56MM
PH800480T013-IHA06
Tuotekoodi: PH800480T013-IHA06
4969,65 €(Sis.alv)
3959,88 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | SOLIDRUN |
| Liittimen laji | CSI portti |
| Liittimen laji | HDMI 1.4 |
| Liittimen laji | microSD |
| Liittimen laji | RJ45 |
| Liittimen laji | S/PDIF |
| Liittimen laji | USB 2.0 x2 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Android 4.4 |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Arch Linux |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Kodi |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | Linux Debian |
| Käytettävä käyttöjärjestelmä | OpenSuse |
| Arkkitehtuurin laji | Cortex A9 |
| Muistin laji | DDR3 |
| Käyttöjärjestelmä | ei ole |
| Liitäntä | GPIO |
| Liitäntä | I2C |
| Liitäntä | SPI |
| Liitäntä | UART |
| Liitäntä | WiFi |
| Tuotantosarja | HummingBoard |
| Siirtoprotokolla | IEEE 802.11b/g |
| Prosessori | i.MX6 Dual-core |
| Kehityspakettien ja ohjelmointilaitteiden ominaisuudet | microSD-korttiliitin |
| Videokoodaus | OpenCL 1.1E |
| Videokoodaus | OpenGL ES 1.1/2.0 |
| Lisätiedot | tuote ei ole valmis laite. Se on sen komponentti |
| Grafiikkajärjestelmä | Vivante GC2000 |
| Minitietokoneen tyyppi | yhden piirilevyn tietokone |
| Koot | 85x56mm |
| Ytimien lukumäärä | 2 |
| Virtalähteen jännite | 5V DC |
| Kellotaajuus | 1...1,2GHz |
| Muisti | 1GB RAM |
| Yhteensopivat tuotteet | AK-TB-03 |
| Yhteensopivat tuotteet | ZSI5/2A-MICROUSB |
| Yhteensopivat tuotteet | ZSI5/2A-UK-MICRO |
| Yhteensopivat tuotteet | ZSI5/2A-USA-MICRO |
| Yhteensopivat tuotteet | ZSI5/2-MICROUSB |




