- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Adapterimoduulit
- Anturimoduulit
- Audio-video moduulit
- Sulautettujen järjestelmien lisätarvikkeet
- IoT kommunikaatiomoduulit
- Liitinmoduulit
- Moottoriohjaimet
- Muunninmoduulit
- Muut moduulit
- Ohjelmoitavat kontrollerit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Relemoduulit
- Robotiikka ja RC
- RTC moduulit
- Virransyöttömoduulit
- Yhden piirilevyn tietokoneet
- IoT moduulit ja kehitysalustat
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
WIFI MODUULI - 18,2DBM - IEEE 802.11B/G/N - SDIO,SPI - SMD - 72MBPS
ATWILC1000-MR110UB



Valmistaja MICROCHIP TECHNOLOGY Kommunikaatiomoduulin tyyppi WiFi Vastaanottimen herkkyys -94dBm Liitäntä SDIO Liitäntä SPI Siirtoprotokolla IEEE 802.11b/g/n Pakkaus tulolokero Asennus SMD... Lue lisää
13,88 €(Sis.alv)
11,06 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WILC1000-MR110UB
- Paino: 1.2 g
- Liitin: U.FL
- Taajuus: 2,412...2,427GHz
- Asennus: SMD
- Toimintalämpötila: -40...85°C
- Valmistaja: MICROCHIP TECHNOLOGY
- Pakkauksen tyyppi: tulolokero
- Virtalähteen jännite: 1,8...3,6V DC
- Koot: 21,7x14,7x2,1mm
- Siirtoprotokolla: IEEE 802.11b/g/n
- Vastaanottimen herkkyys: -94dBm
- Pakkauskoko: 72 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
WIFI MODUULI - 18,2DBM - IEEE 802.11B/G/N - SDIO,SPI - SMD - 72MBPS ATWILC1000-MR110UB
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MICROCHIP TECHNOLOGY |
| Kommunikaatiomoduulin tyyppi | WiFi |
| Vastaanottimen herkkyys | -94dBm |
| Liitäntä | SDIO |
| Liitäntä | SPI |
| Siirtoprotokolla | IEEE 802.11b/g/n |
| Pakkaus | tulolokero |
| Asennus | SMD |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Koot | 21,7x14,7x2,1mm |
| Lähettimen teho | 18,2dBm |
| Virtalähteen jännite | 1,8...3,6V DC |
| Tietosiirtonopeus | 72Mbps |
| Taajuus | 2,412...2,427GHz |
| Liitin | U.FL |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista