
QOLTEC
AKKU: LYIJYHAPPO - 12V - 18AH - AGM - AUTOMAATTINEN - 177X75X163MM
53047
Tuotekoodi: ACCU-HP18-12Q
74,49 €(Sis.alv)
59,35 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MERAWEX |
| Virtalähde tyyppi | puskuri- |
| Virtalähde laji | moduuli- |
| Virtalähde laji | sisäänrakentamiseen |
| Teho | 288W |
| Lähtöjännite | 24V DC |
| Lähtövirta | 12A |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Ulkomitat | 390x350x90mm |
| Toimintalämpötila | -33...50°C |
| Sähköliitäntä | riviliitin |
| Asennus | seinä- |
| Lisätoimitoja | akun kapasiteetti 18Ah asti |
| Virtalähteen jännite | 165...297V DC |
| Virtalähteen jännite | 184...253V AC |
| Tiivistysluokka | IP43 |
| Huomio! | ei sisällä akkuja |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |





