- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIRTALÄHDE: PUSKURI-SISÄÄNRAKENTAMISEEN,MODUULI-24VDC - 3A






Valmistaja MERAWEX Virtalähde tyyppi puskuri- Virtalähde laji moduuli- Virtalähde laji sisäänrakentamiseen Lähtöjännite 24V DC Lähtövirta 3A Lähtöjen lukumäärä 2 Ulkomitat 395x356x96mm... Lue lisää
708,89 €(Sis.alv)
564,85 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ZSP135-DR-3A-1
- Paino: 7.52 kg
- Tiivistysluokka: IP44
- Asennus: seinä-
- Toimintalämpötila: -25...55°C
- Valmistaja: MERAWEX
- Massa: 6.4g
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Ulkoiset koot: 395x356x96mm
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Lähtöjen lukumäärä: 2
- Lähtöjännite: 24V DC
- Lähtövirta: 3A
- Virtalähde laji: moduuli-
- Virtalähde laji: sisäänrakentamiseen
- Virtalähde tyyppi: puskuri-
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | MERAWEX |
| Virtalähde tyyppi | puskuri- |
| Virtalähde laji | moduuli- |
| Virtalähde laji | sisäänrakentamiseen |
| Lähtöjännite | 24V DC |
| Lähtövirta | 3A |
| Lähtöjen lukumäärä | 2 |
| Ulkomitat | 395x356x96mm |
| Toimintalämpötila | -25...55°C |
| Sähköliitäntä | PG9 |
| Sähköliitäntä | PG11 |
| Asennus | seinä- |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Tiivistysluokka | IP44 |
| Signalointi | LED |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €