
SSB
AKKU: LYIJYHAPPO - 12V - 40AH - AGM - AUTOMAATTINEN - 198X166X169MM
SBL 50-12HR
Tuotekoodi: ACCU-SBL-50-12HRS
170,64 €(Sis.alv)
135,97 €(alv 0%)
Tilattavissa 1 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MERAWEX |
| Virtalähde tyyppi | puskuri- |
| Virtalähde laji | moduuli- |
| Virtalähde laji | sisäänrakentamiseen |
| Teho | 192W |
| Lähtöjännite | 12V DC |
| Lähtövirta | 16A |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Ulkomitat | 450x350x180mm |
| Toimintalämpötila | -33...50°C |
| Sähköliitäntä | riviliitin |
| Asennus | seinä- |
| Lisätoimitoja | akun kapasiteetti 80Ah (2x 40Ah) asti |
| Virtalähteen jännite | 165...297V DC |
| Virtalähteen jännite | 184...253V AC |
| Tiivistysluokka | IP43 |
| Huomio! | ei sisällä akkuja |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |


