- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja MERAWEX Virtalähde tyyppi puskuri- Virtalähde laji moduuli- Virtalähde laji sisäänrakentamiseen Teho 144W Lähtöjännite 48V DC Lähtövirta 3A Lähtöjen lukumäärä 1 Ulkomitat... Lue lisää
812,90 €(Sis.alv)
647,73 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ZMS-1A-48V3A
- Paino: 2 kg
- Teho: 144W
- Tiivistysluokka: IP43
- Asennus: seinä-
- Toimintalämpötila: -33...50°C
- Valmistaja: MERAWEX
- Ulkoiset koot: 390x350x90mm
- Virtalähteen jännite: 184...253V AC
- Virtalähteen jännite: 187...297V DC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 48V DC
- Lähtövirta: 3A
- Virtalähde laji: moduuli-
- Virtalähde laji: sisäänrakentamiseen
- Virtalähde tyyppi: puskuri-
- Lisätoimitoja: akun kapasiteetti 5Ah asti
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VIRTALÄHDE: PUSKURI-SISÄÄNRAKENTAMISEEN,MODUULI-144W - 48VDC ZMS-1-48V3A
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MERAWEX |
| Virtalähde tyyppi | puskuri- |
| Virtalähde laji | moduuli- |
| Virtalähde laji | sisäänrakentamiseen |
| Teho | 144W |
| Lähtöjännite | 48V DC |
| Lähtövirta | 3A |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Ulkomitat | 390x350x90mm |
| Toimintalämpötila | -33...50°C |
| Sähköliitäntä | riviliitin |
| Asennus | seinä- |
| Lisätoimitoja | akun kapasiteetti 5Ah asti |
| Virtalähteen jännite | 184...253V AC |
| Virtalähteen jännite | 187...297V DC |
| Tiivistysluokka | IP43 |
| Huomio! | ei sisällä akkuja |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista