- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja QOLTEC Virtalähde tyyppi impulssi Lähtöjännite 5V DC Lähtöjännite 9V DC Lähtöjännite 12V DC Lähtöjännite 15V DC Lähtöjännite 20V DC Max. lähtövirta 3A lähtöliittimen... Lue lisää
31,78 €(Sis.alv)
25,32 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ZSI-51718
- Paino: 0.11 kg
- Teho: 45W
- Valmistaja: QOLTEC
- Väri: valkoinen
- Ulkoiset koot: 90x50x30mm
- Virtalähteen jännite: 220...240V AC
- Lähtöjännite: 20V DC
- Lähtöjännite: 5V DC
- Lähtöjännite: 9V DC
- Lähtöjännite: 12V DC
- Lähtöjännite: 15V DC
- Virtalähde laji: laturi
- Virtalähde laji: pistoke
- Virtalähde laji: verkkomuuntaja
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Lähtöliittimen laji: USB A rasia
- Lähtöliittimen laji: USB C Power Delivery
- Tilattavissa 15 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | QOLTEC |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Lähtöjännite | 5V DC |
| Lähtöjännite | 9V DC |
| Lähtöjännite | 12V DC |
| Lähtöjännite | 15V DC |
| Lähtöjännite | 20V DC |
| Max. lähtövirta | 3A |
| lähtöliittimen tyyppi | USB A rasia |
| lähtöliittimen tyyppi | USB C Power Delivery |
| Teho | 45W |
| Virtalähteen jännite | 220...240V AC |
| Virtalähde laji | laturi |
| Virtalähde laji | pistoke |
| Virtalähde laji | verkkomuuntaja |
| Ulkomitat | 90x50x30mm |
| Väri | valkoinen |
| Kauppanimi | USB charger |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €