- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja GOOBAY Virtalähde tyyppi impulssi Lähtöjännite 5V DC lähtöliittimen tyyppi USB A x2 Teho 12W Virtalähteen jännite 110...240V AC Virtalähde laji pistoke Virtalähde laji... Lue lisää
16,75 €(Sis.alv)
13,35 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ZSI-44952
- Paino: 48.3 g
- Teho: 12W
- Nimellisvirta: 2,4A
- Toimintalämpötila: -20...40°C
- Valmistaja: Goobay
- Väri: valkoinen
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Tehokkuus: 82,5%
- Ulkoiset koot: 74,5x37,6x22,6mm
- Yhteensopivuus normin kanssa: Energy efficiency Level VI
- Tuotantosarja: GOOBAY USB
- Virtalähteen jännite: 110...240V AC
- Lähtöjännite: 5V DC
- Toimintamenettelyt: tasajännite-
- Virtalähde laji: pistoke
- Virtalähde laji: verkkomuuntaja
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Lähtöliittimen laji: USB A x2
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - VERKKOMUUNTAJA,PISTOKE - 5VDC - 12W - 82,5% 44952
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | GOOBAY |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Lähtöjännite | 5V DC |
| lähtöliittimen tyyppi | USB A x2 |
| Teho | 12W |
| Virtalähteen jännite | 110...240V AC |
| Virtalähde laji | pistoke |
| Virtalähde laji | verkkomuuntaja |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Ulkomitat | 74,5x37,6x22,6mm |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |
| Kauppanimi | USB charger |
| Toimintalämpötila | -20...40°C |
| Nimellisvirta | 2,4A |
| Tehokkuus | 82,5% |
| Yhteensopivuusnormi | Energy efficiency Level VI |
| Liittimet maalle | Euroopassa |
| Tuotantosarja | GOOBAY USB |
| Väri | valkoinen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista