
Mean Well
ADAPTERI - PISTOKE: KULMA - TULO: 5,5/2,1 - LÄHTÖ: 5,5/2,1
DC PLUG-P1J-P1IR
Tuotekoodi: DC-PLUG-P1J-P1IR
4,87 €(Sis.alv)
3,88 €(alv 0%)
Tilattavissa 49 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | TDK-LAMBDA |
| Polarisaatio | plussa sisällä |
| Teho | 30W |
| Virtalähteen jännite | 80...264V AC |
| lähtöliittimen tyyppi | 5,5/2,1 |
| Tehokkuus | 88% |
| Yhteensopivuusnormi | Energy efficiency Level VI |
| Liittimet maalle | Iso-Britannia |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Sovellus | lääketieteelliset sovellukset |
| Virtalähde laji | pistoke |
| Virtalähde laji | verkkomuuntaja |
| Liittimen malli | suorat |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |
| Setin sisältö | virtalähde |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Toimintalämpötila | -25...70°C |
| Ulkomitat | 96,7x58x43,25mm |
| Lähtökaapelin pituus | 1,8m |
| Max. lähtövirta | 1,25A |
| Lähtöjännite | 24V DC |





















