- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - VERKKOMUUNTAJA,PISTOKE - 12VDC - 1,25A - 15W
MSA-C1200CS12.0-18F-DE-3055



Valmistaja MOSO lähtöliittimen tyyppi 5,5/3,0 Yhteensopivuusnormi Energy efficiency Level VI Liittimet maalle Euroopassa Virtalähde tyyppi impulssi Liittimen malli suorat Suojaus oikosulku SCP... Lue lisää
18,42 €(Sis.alv)
14,68 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MSA-1512-W2E-30
- Paino: 0.13 kg
- Teho: 15W
- Liittimen malli: suorat
- Toimintalämpötila: 0...40°C
- Valmistaja: MOSO
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Tehokkuus: 84,28%
- Ulkoiset koot: 73x33x69mm
- Yhteensopivuus normin kanssa: Energy efficiency Level VI
- Virtalähteen jännite: 90...264V AC
- Lähtöjännite: 12V DC
- Toimintamenettelyt: tasajännite-
- Virtalähde laji: tasajännite-
- Virtalähde laji: pistoke
- Virtalähde laji: verkkomuuntaja
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Lähtöliittimen laji: 5,5/3,0
- Polarisaatio: plussa sisällä
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | MOSO |
| lähtöliittimen tyyppi | 5,5/3,0 |
| Yhteensopivuusnormi | Energy efficiency Level VI |
| Liittimet maalle | Euroopassa |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Liittimen malli | suorat |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Virtalähde laji | pistoke |
| Virtalähde laji | verkkomuuntaja |
| Toimintamenettelyt | tasajännite- |
| Toimintalämpötila | 0...40°C |
| Ulkomitat | 73x33x69mm |
| Max. lähtövirta | 1,25A |
| Lähtökaapelin pituus | 1,5m |
| Teho | 15W |
| Virtalähteen jännite | 90...264V AC |
| Lähtöjännite | 12V DC |
| Tehokkuus | 84,28% |
| Polarisaatio | plussa sisällä |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €