
TRACO POWER
LISÄTARVIKKEET: AC LIITIN
TEX-P11
Tuotekoodi: TEX-P11
64,25 €(Sis.alv)
51,19 €(alv 0%)
Tilattavissa 2 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TRACO POWER |
| Toimintalämpötila | -40...85°C |
| Tuotantosarja | TEX 120 |
| Yhteensopivuusnormi | ATEX / IECEx |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Tiivistysluokka | IP67 |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Ulkomitat | 174x93x56mm |
| Teho | 96W |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtövirta | 8A |
| Lähtöjännite | 12V DC |
| Lähtöjännitteen arvoalue | 12...15V DC |
| Virtalähteen jännite | 85...264V AC |
| Virtalähteen jännite | 85...375V DC |
| Virtalähde laji | moduuli- |
| Virtalähde laji | sisäänrakentamiseen |



