
TRACO POWER
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - SISÄÄNRAKENTAMISEEN,MODUULI-750W - 24VDC
TXL 750-24S
Tuotekoodi: TXL750-24S
659,06 €(Sis.alv)
525,15 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TRACO POWER |
| Virtalähteen jännite | 85...264V AC |
| Virtalähteen jännite | 120...375V DC |
| Tuotantosarja | TXL |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Ulkomitat | 275x125x63mm |
| Lähtövirta | 31,3A |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Virtalähde laji | moduuli- |
| Virtalähde laji | sisäänrakentamiseen |
| Lähtöjännite | 24V DC |
| Teho | 0,75kW |
| Tehokkuus | 88% |
| Signalointi | LED |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
