- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja TRACO POWER Virtalähde tyyppi impulssi Virtalähde laji moduuli- Virtalähde laji sisäänrakentamiseen Teho 450W Lähtöjännite 15V DC Lähtövirta 30A Lähtöjen lukumäärä 1... Lue lisää
476,56 €(Sis.alv)
379,73 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TPP450-115B-M
- Paino: 0.55 kg
- Teho: 450W
- Asennus: sisäänrakentamiseen
- Toimintalämpötila: -40...80°C
- Valmistaja: TRACO POWER
- Sovellus: lääketieteelliset sovellukset
- Massa: 552g
- Suojaus: ylikuumennus OTP
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Tehokkuus: 92%
- Ulkoiset koot: 148,2x80x40,6mm
- Tuotantosarja: TPP 450B-M
- Virtalähteen jännite: 85...264V AC
- Virtalähteen jännite: 120...370V DC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 15V DC
- Lähtövirta: 30A
- Virtalähde laji: moduuli-
- Virtalähde laji: sisäänrakentamiseen
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - SISÄÄNRAKENTAMISEEN,MODUULI-450W - 15VDC TPP 450-115B-M
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TRACO POWER |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Virtalähde laji | moduuli- |
| Virtalähde laji | sisäänrakentamiseen |
| Teho | 450W |
| Lähtöjännite | 15V DC |
| Lähtövirta | 30A |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Ulkomitat | 148,2x80x40,6mm |
| Tuotantosarja | TPP 450B-M |
| Toimintalämpötila | -40...80°C |
| Sähköliitäntä | salpamekanismilla varustettu liitin |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Suojaus | ylikuumennus OTP |
| Tehokkuus | 92% |
| Sovellus | lääketieteelliset sovellukset |
| Virtalähteen jännite | 85...264V AC |
| Virtalähteen jännite | 120...370V DC |
| Tehonkulutus ilman kuormitusta | Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto Postin pakettiautomaatista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Next Business Day 14,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto myymälästä 0,00 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista |