
MERAWEX
LISÄTARVIKKEET: ASENNUSKIINNIKE - DIN-KISKOLLE
ZM UCHWYT DIN35
Tuotekoodi: ZMUCHWYTDIN35
34,53 €(Sis.alv)
27,51 €(alv 0%)
Tilattavissa 13 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MERAWEX |
| Yhteensopivat tuotteet | ZMUCHWYTDIN35 |
| Virtalähde laji | moduuli- |
| Virtalähde laji | sisäänrakentamiseen |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |
| Sähköliitäntä | riviliitin |
| Toimintalämpötila | -33...70°C |
| Ulkomitat | 66x111x262mm |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtövirta | 32A |
| Lähtöjännite | 12V DC |
| Teho | 0,4kW |
| Virtalähteen jännite | 165...297V DC |
| Virtalähteen jännite | 184...253V AC |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Tiivistysluokka | IP20 |
