- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja TRACO POWER Virtalähde tyyppi impulssi Virtalähde laji moduuli- Virtalähde laji sisäänrakentamiseen Teho 360W Lähtöjännite 48V DC Lähtövirta 7,5A Lähtöjen lukumäärä 1... Lue lisää
4733,14 €(Sis.alv)
3771,43 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: TXH360-148
- Paino: 0.75 kg
- Teho: 360W
- Asennus: sisäänrakentamiseen
- Toimintalämpötila: -10...70°C
- Valmistaja: TRACO POWER
- Massa: 750g
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Tehokkuus: 93%
- Ulkoiset koot: 197,7x81,3x40mm
- Tuotantosarja: TXH
- Virtalähteen jännite: 120...370V DC
- Virtalähteen jännite: 90...264V AC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 48V DC
- Lähtövirta: 7,5A
- Virtalähde laji: moduuli-
- Virtalähde laji: sisäänrakentamiseen
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Pakkauskoko: 10 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - SISÄÄNRAKENTAMISEEN,MODUULI-360W - 48VDC TXH 360-148
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | TRACO POWER |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Virtalähde laji | moduuli- |
| Virtalähde laji | sisäänrakentamiseen |
| Teho | 360W |
| Lähtöjännite | 48V DC |
| Lähtövirta | 7,5A |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Ulkomitat | 197,7x81,3x40mm |
| Tuotantosarja | TXH |
| Toimintalämpötila | -10...70°C |
| Sähköliitäntä | riviliitin |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Tehokkuus | 93% |
| Virtalähteen jännite | 90...264V AC |
| Virtalähteen jännite | 120...370V DC |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |
| Lähtöjännitteen arvoalue | 44...51V DC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista