VIRTALÄHDE: IMPULSSI - SISÄÄNRAKENTAMISEEN,MODUULI-35W - 12VDC
TXM 035-112
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - SISÄÄNRAKENTAMISEEN,MODUULI-35W - 12VDC - Teollisuushakkuriteholähteet - TXM035-112 - 1
Valmistaja TRACO POWER Virtalähteen jännite 90...264V AC Virtalähteen jännite 127...370V DC Toimintalämpötila -25...70°C Sähköliitäntä riviliitin Tuotantosarja TXM Ulkomitat 101,6x63,5x33mm... Lue lisää
  • Tuotekoodi: TXM035-112
  • Paino: 0.21 kg
  • Teho: 35W
  • Asennus: sisäänrakentamiseen
  • Toimintalämpötila: -25...70°C
  • Valmistaja: TRACO POWER
  • Massa: 200g
  • Suojaus: oikosulku SCP
  • Suojaus: ylikuormitus- OPP
  • Suojaus: ylijännite OVP
  • Tehokkuus: 84%
  • Ulkoiset koot: 101,6x63,5x33mm
  • Tuotantosarja: TXM
  • Virtalähteen jännite: 90...264V AC
  • Virtalähteen jännite: 127...370V DC
  • Lähtöjen lukumäärä: 1
  • Lähtöjännite: 12V DC
  • Lähtövirta: 3A
  • Virtalähde laji: moduuli-
  • Virtalähde laji: sisäänrakentamiseen
  • Virtalähde tyyppi: impulssi
kpl
ValmistajaTRACO POWER
Toimintalämpötila-25...70°C
Sähköliitäntäriviliitin
TuotantosarjaTXM
Ulkomitat101,6x63,5x33mm