- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja MERAWEX Toimintalämpötila -33...70°C Yhteensopivat tuotteet ZMUCHWYTDIN35 Ulkomitat 66x111x203mm Lähtöjen lukumäärä 1 Lähtövirta 6A Lähtöjännite 24V DC Teho 150W Virtalähteen... Lue lisää
428,81 €(Sis.alv)
341,68 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ZM24V6A-151R
- Paino: 1.2 kg
- Teho: 150W
- Tiivistysluokka: IP20
- Asennus: DIN
- Asennus: sisäänrakentamiseen
- Toimintalämpötila: -33...70°C
- Valmistaja: MERAWEX
- Ulkoiset koot: 66x111x203mm
- Virtalähteen jännite: 184...253V AC
- Virtalähteen jännite: 187...297V DC
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 24V DC
- Lähtövirta: 6A
- Virtalähde laji: moduuli-
- Virtalähde laji: sisäänrakentamiseen
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Lisätoimitoja: rinnakkaistoiminta
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - SISÄÄNRAKENTAMISEEN,MODUULI-150W - 24VDC ZM24V6A-151R-00
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | MERAWEX |
| Toimintalämpötila | -33...70°C |
| Yhteensopivat tuotteet | ZMUCHWYTDIN35 |
| Ulkomitat | 66x111x203mm |
| Lähtöjen lukumäärä | 1 |
| Lähtövirta | 6A |
| Lähtöjännite | 24V DC |
| Teho | 150W |
| Virtalähteen jännite | 184...253V AC |
| Virtalähteen jännite | 187...297V DC |
| Lisätoimitoja | rinnakkaistoiminta |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Tiivistysluokka | IP20 |
| Virtalähde laji | moduuli- |
| Virtalähde laji | sisäänrakentamiseen |
| Huomio! | nimellisarvot, joita saadaan täydellisellä kuormituksella |
| Sähköliitäntä | riviliitin |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista