ECE80US15-S
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - SISÄÄNRAKENTAMISEEN - 80W - 15VDC - 5,33A - ECE - Teollisuushakkuriteholähteet - ECE80US15-S - 1
Valmistaja XP POWER Toimintalämpötila -40...70°C Tuotantosarja ECE Teho 80W Virtalähteen jännite 85...264V AC Tehokkuus 88% Eristyksen jännite 3kV Kytkentätaajuus 65kHz Virtalähde laji... Lue lisää
  • Tuotekoodi: ECE80US15-S
  • Paino: 0.3 kg
  • Teho: 80W
  • Asennus: sisäänrakentamiseen
  • Toimintalämpötila: -40...70°C
  • Valmistaja: XP POWER
  • Massa: 280g
  • Suojaus: ylijännite OVP
  • Tehokkuus: 88%
  • Ulkoiset koot: 104x47,5x28,5mm
  • Tuotantosarja: ECE
  • Virtalähteen jännite: 85...264V AC
  • Kytkentätaajuus: 65kHz
  • Lähtöjen lukumäärä: 1
  • Lähtöjännite: 15V DC
  • Lähtövirta: 5,33A
  • Virtalähde laji: sisäänrakentamiseen
  • Virtalähde tyyppi: impulssi
  • Eristyksen jännite: 3kV
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaXP POWER
Toimintalämpötila-40...70°C
TuotantosarjaECE
Teho80W
Tehokkuus88%
Eristyksen jännite3kV
Kytkentätaajuus65kHz
Suojausylikuormitus- OPP
Syöttölaitteen ominaisuudetpassiivijäähdytys
Sähköliitäntäruuviliittimet
Ulkomitat104x47,5x28,5mm