- Piirilevytarvikkeet
- Laitekotelot
- Liittimet ja kannat
- Robotiikka ja protoilu
- Kytkimet ja osoittimet
- Rakennussarjat elektroniikan rakenteluun
- Teholähteet ja laturit
- Ajoneuvon akkulaturit
- Akkulaturit
- Akunpurkusuojat
- Aurinkopaneelit ja tarvikkeet
- DC/DC hakkuriteholähteet autokäyttöön
- DIN-kisko virtalähteet
- Hakkuriteholähteet
- Invertterit ja jännitteenalentimet
- Kannettavien tietokoneiden virtalähteet
- Laboratorioteholähteet
- Teholähteet kiinteällä lähtöjännitteellä
- Teollisuushakkuriteholähteet
- USB autolaturit
- Pistorasiamuuntajat
- PoE virtalähteet
- Pientarvikkeet
- Starttipaketit
- Kaiuttimet, -rakennussarjat & tarvikkeet
- Kaapelit
- Paristot, paristopitimet ja akut
- OUTLET
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja XP POWER Toimintalämpötila -40...70°C Tuotantosarja ECE Teho 80W Virtalähteen jännite 85...264V AC Tehokkuus 88% Eristyksen jännite 3kV Kytkentätaajuus 65kHz Virtalähde laji... Lue lisää
189,23 €(Sis.alv)
150,78 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ECE80US15-S
- Paino: 0.3 kg
- Teho: 80W
- Asennus: sisäänrakentamiseen
- Toimintalämpötila: -40...70°C
- Valmistaja: XP POWER
- Massa: 280g
- Suojaus: oikosulku SCP
- Suojaus: ylikuormitus- OPP
- Suojaus: ylijännite OVP
- Tehokkuus: 88%
- Ulkoiset koot: 104x47,5x28,5mm
- Tuotantosarja: ECE
- Virtalähteen jännite: 85...264V AC
- Kytkentätaajuus: 65kHz
- Lähtöjen lukumäärä: 1
- Lähtöjännite: 15V DC
- Lähtövirta: 5,33A
- Virtalähde laji: sisäänrakentamiseen
- Virtalähde tyyppi: impulssi
- Eristyksen jännite: 3kV
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
VIRTALÄHDE: IMPULSSI - SISÄÄNRAKENTAMISEEN - 80W - 15VDC - 5,33A - ECE ECE80US15-S
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | XP POWER |
| Toimintalämpötila | -40...70°C |
| Tuotantosarja | ECE |
| Teho | 80W |
| Virtalähteen jännite | 85...264V AC |
| Tehokkuus | 88% |
| Eristyksen jännite | 3kV |
| Kytkentätaajuus | 65kHz |
| Virtalähde laji | sisäänrakentamiseen |
| Virtalähde tyyppi | impulssi |
| Suojaus | oikosulku SCP |
| Suojaus | ylijännite OVP |
| Suojaus | ylikuormitus- OPP |
| Syöttölaitteen ominaisuudet | passiivijäähdytys |
| Sähköliitäntä | ruuviliittimet |
| Ulkomitat | 104x47,5x28,5mm |
| Tehonkulutus ilman kuormitusta | Myymälä Saatavuus Osoite Yhteystiedot ja aukioloajat Oletko ostanut tämän tuotteen? Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille Nouto valitsemastasi postista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto Postin pakettiautomaatista 7,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Normaalit hinnat Postin kotiinkuljetus 18,50 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Next Business Day 14,90 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista Nouto myymälästä 0,00 € Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista |